darmowa księga gości

strona główna   nowe konto   przykładowe księgi   kontakt   nasza księga
czwartek, 22 lutego 2018 imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora
Logowanie

 użytkownik:
  
 hasło:
  

przypomnij hasło

ZAŁÓŻ KSIĘGĘ

Regulamin

 
1. Darmowe usługi udostępniane przez net3.pl nie mogą być wykorzystywane w sposób niezgodny z polskim prawem i netykietą.

2. Użytkownicy ksiąg gości mają obowiązek usuwania ze swoich ksiąg wpisów zawierających treści sprzeczne z prawem, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego, obraźliwe itp.

3. Darmowe usługi udostępniane przez net3.pl nie mogą być wykorzystywane do publikowania treści pornograficznych, dotyczy to w szczególnosci wstawionej przez użytkownika grafiki.

4. Redakcja net3.pl nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania oferowanych darmowych usług przez użytkowników, ani za treści za ich pomocą przekazywane.

5. Redakcja net3.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia dowolnego konta bez podania powodów. W szczególności dotyczy to użytkowników, którzy w jakikolwiek sposób naruszają warunki niniejszego regulaminu lub działają na szkodę net3.pl lub innych użytkowników.

6. Mile widziane jest umieszczenie linka do strony głównej net3.pl na stronie na której wykorzystana jest księga gości, nie jest to jednak konieczne.

7. Net3.pl zastrzega sobie prawo do umieszczania w księgach gości informacji reklamowych. Jednocześnie zapewniamy, że nigdy nie będą to materiały w formie nachalnej lub w jakikolwiek sposób utrudniającej użytkownikowi korzystanie z księgi gości.

8. Niniejszy regulamin może zostać zmieniony a informacja o ewentualnej zmianie pojawi się na głównej stronie net3.pl.

Rejestracja w serwisie będzie możliwa po zaakceptowaniu regulaminu.

Akceptuję regulamin        
 

Sprawdź PageRankTM

 Sprawdź PageRankTM swojej strony
 i wklej kod html
 na stronę www

Partnerzy

 Centrum Medyczne -  najlepszy ginekolog  
 oraz lekarz dermatolog
 Profesjonalny horoskop
 oraz kurs astrologii
 w Warszawie
 

| Net3.pl - darmowa księga gości |
Nie musisz płacić za swoją księgę gości !