Księga gości
ilość wpisów w księdze: 22

www.jarekmisztak.pl


autor
miejscowość
Facebook
twój wpis


 
strona: wstecz [1][2][3] dalej
autor: Aleksandra
miejscowość: z Warszawy
numer gg:
W Pana książkach jest jedna wspólna cecha. W każdej jest miłość, choć i każda ma inne oblicze, inny wyraz, to jednak to co je łączy przybliża czytelnika do bohaterów, to niesamowite. Odnosi się wrażenie, że zna się ich osobiście i to jest super, obojętne czy zamierzone czy nie, to prawdziwe bogactwo Pana książek. Życzę dalszego pędu w pisaniu, jak i wielu pomysłów na nowe tytuły.
autor: Koło Literackie Kraków
miejscowość: Kraków
numer gg:
Bardzo serdecznie dziękujemy za spełnienie naszej prośby, dotyczącej przesłania książek. Pana tytuły ubogacą nasze zbiory. Raz jeszcze dziękujemy. KLK
autor: Irmina
miejscowość: Radom
numer gg:
W ofiarowaniu siebie najpiękniejsze jest to,
że to, co do nas wraca
jest zawsze lepsze od tego, co dajemy.
Otrzymujemy odpowiedź o wiele bardziej hojną
niż nasze działanie.

Orison Swett Marden

Wiele sympatii i jeszcze więcej serdeczności.

autor: andree
miejscowość:
numer gg:
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka, po czym w II części były smoki.Choć ironicznie to i poważnie: Jarek, odkąd cię znam ty nigdy nie potrafiłeś słuchać, a czasem naprawdę warto.
autor: andree
miejscowość: niegdyś Warszawa, dziś Londyn
numer gg:
Witaj ! Zodiakalny baran wysłucha, przytaknie a i tak zrobi swoje.Za długo cię znam bratku.Posłuchaj Mariusza,
nie tylko jako Naczelny, zawsze miał rację popartą życzliwością. Pozdrowionka z deszczowego Londynu. "Panie, takie to ci czasy nastały"
autor: mariusz
miejscowość:
numer gg:
Jarek,znam Cię i wiem,że działasz impulsem. Na kiego grzyba Ci te felietony ? Wciskać kij w to zasrane do reszty mrowisko? Żyjemy w kraju podzielonym, a felietony zostaw w cholerę. Jak mówi Włodzimierz od żubrów, władza dostała się w ręce złoczyńców. Pracuj nadal nad nazwiskiem,a ten bardak zostaw,bo znając twój kąśliwy język, możesz więcej stracić, aniżeli zyskać. A pewnie i tak zrobisz, jak uważasz. Pozdrawiam
autor: Iza
miejscowość: Dębica
numer gg:
I niech ktoś powie że książki nie uczą. Uczą, a i pokazują to czego nie zauważamy pędząc nieustannie do przodu. Pana książki ukazują jak bacznym jest Pan obserwatorem. A szczerze uśmiałam się jak czytałam Pana życiorys. Tymczasem "sprzedaję" Pana dalej. A co do strony ? poprzednia jest mi bliższa. Chciałam się wpisać tam ale coś się zakorkowało, Księga nie działa.Pozdrawiam życząc kolejnych tytułów.
autor: Janka z NYC
miejscowość: NYC
numer gg:
Uważam, że jesteś człowiekiem tak wyrazistym jak i jasno określającym kierunek na Ok. Ludziom, którzy błądzą zapewne się to nie podoba. Ale ludziom którym brak odwagi. Niech błądzą dalej, to ich problem. Cenię Cię za łatwość przekazu słowa, a i też za otwartość tematów. Zatem Jarku, życzę wielu pomysłów na nowe opowiadania. Dziękuję za promyk słońca, który gdzieś tam mimo zawiłości życia twoich bohaterów jednak przebija. Pozdrawiam zza Wielkiej Wody. Janka Kasprzak Lerrey NYC
autor: Róża z Kielc
miejscowość:
numer gg:
Empatię ma się lub nie – nie sposób jej w sobie rozwinąć i wyćwiczyć. To cecha, w przeważającej części występująca u kobiet. Mężczyźni mają ją niezwykle rzadko, a najczęściej wcale. Jest Pan człowiekiem, z którym byłoby mi po drodze. Proszę dobrze to odebrać. Pozdrawiam i życzę wiele dobra od życia. Na dziś, jutro, pojutrze. Z takimi ludźmi czujemy się bezpieczni, tak usłyszałam na Pana Wieczorze Poetyckim.
autor: Elżbieta Krawczyk
miejscowość:
numer gg:
Panie Jarku! Pana książki to tak na prawdę mówiąc to cały przekrój charakterów i osobowości. Ciekawi mnie, do którego z bohaterów Panu najbliżej ? Ufam, że w niejednej ukryty jest Pan, bo wiem, że pisarzowi jest łatwiej pisać aniżeli mówić. Być może i się mylę ? Czyta się Pana z taką lekkością, chociaż i czasem pocieknie łza.Jeśli miałabym nazwać Pana twórczość, to jest to twórczość na pograniczu psychologii, empatii i emocji.Cieszę się, że natknęłam się na Pana, choć i zupełnie przypadkowo. Przewrotny los leżał w nowościach, zainspirował mnie tytuł. Wszystkiego co najlepsze i dłuuugiego pióra. Pozdrawiam Pana z miasta Szczecin.
strona: wstecz [1][2][3] dalej

net3.pl księga gości w 3 minuty!
...

Darmowe księgi gości gwarantują:

gastrolog Warszawa | kurs astrologii | dermatolog Warszawa |