Księga gości
ilość wpisów w księdze: 25

www.djinny.pl


autor
miejscowość
email
twój wpis


 
strona: wstecz [1][2] dalej
autor: Marek
miejscowość:
Solidna firma, jak już się za coś bierze to będzie to zrobione na najwyższym poziomie, że mucha nie siada. Zadba o najmniejszy szczegół.
Można go brać w ciemno, sukces imprezy gwarantowany.
autor: Nowogrodziec
miejscowość:
Fajny chłopak, jeszcze fajniejszy grajek. Pamiętam piękne sobotnie wieczory pod Barem Oaza, kiedy Krzysiek grał i śpiewał, a wiara bawiła się do rana, po czym za tydzień grał znowu i nikt nie miał dość, tylko przychodzili i się bawili.
autor: Marian
miejscowość:
Mnie ten pan zaskoczył bardzo pozytywnie, bo sceptycznie podchodziliśmy do zabawy z dj, jesteśmy przyzwyczajeni do zabaw z zespołem. Dawno nie wybawiliśmy się tak z żoną i schodziliśmy z parkietu przed 7:00 rano. Jeszcze większym zaskoczeniem było, jak podszedłem zamówić ulubioną piosenkę mojej żony, dość mało popularną. Mało tego że miał ją w repertuarze to dobrze znał jej tekst i na dodatek nie wziął ani grosza za dedykację, widziałem że od innych też nie brał pieniędzy, a dedykacji było sporo.
autor: Kazik
miejscowość:
Istny człowiek orkiestra, fajnie bawi ludzi, widać że sam też bawi się tym co robi i że kocha to robić. Potrafi od ręki spontanicznie zareagować na każdą sytuację napotkaną na imprezie i parkiecie. Gra dużo muzyki i extra dobranej
autor: Jan
miejscowość: Kruszyn
Koleś grał u nas na festynie, w końcu wybawiłem się za wsze czasy z żoną. Piękne utwory, grał 6 godzin bez żadnej przerwy. Ściągnął sporo ludzi na imprezę, mam nadzieję że za rok też będzie grał.
autor: Anka
miejscowość:
Bardzo elastyczny pan, dogadał z nami wszystko, o wszystko wypytał i poprowadził imprezę właśnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Przy tym w trakcie imprezy czuwał nad wieloma sprawami, o których sami zapomnieliśmy. Widać, że robi to nie od dziś i że to kocha.
autor: Piter
miejscowość: Nowogrodziec
Krzysiek grał na moim weselu, świetna robota, krótkie przerwy, fajne i ciekawe nieoklepane konkursy, super poprowadzone oczepiny. Ma fajny sprzęt nagłośnienie i fajne światła. Zrobił extra atmosferę na wesele, a wybawił wszystkich łącznie z moimi dziadkami. Polecem zwłaszcza tym, którzy zastanawiają się nad jakimś zespołem - taniej i duuuużo lepszy efekt.
autor: Dorota
miejscowość: Bolesławiec
Krzysztof Klimek a obecnie DJ Inny grał na naszym weselu. Wszyscy goście mówili i widzieli, że robi to całym serduchem i z pasją. Był motorem całej naszej imprezy, którą nasi goście jeszcze długo wspominali za jego pracę. Dzięki temu zagrał i poprowadził jeszcze kilka wesel w naszej rodzinie. Właściwy człowiek, na właściwym miejscu.
autor: Imprezowicz
miejscowość: Iwiny
DI inny to super gość. Odstawił nam takiego Sylwestra, jakiego dawno nie było w naszej miejscowości. Wiara bawiła się 12 godzin i nie chciała iść do domu. Zagrał piękne piosenki, super dobrane, miał wiele perełek muzycznych. Prowadził super konkursy i zabawy, sam zadbał o sponsorów z super nagrodami, ci którzy wzieli udział i wygrali w konkursach, zwrócił im się koszt biletu i mieli piękne nagrody. Polecam tego gościa, rozkręci każdą imprezę i każdego sztywniaka.
autor: Aga
miejscowość: Lubań
Pamiętam Krzysztofa jeszcze z czasów, kiedy prowadził dancingi w Lubaniu na Kamiennej. Piękny wokalnie głos, fajny sposób prowadzenia imprez i super dobrany repertuar. Cały pochłonięty swoją pracą. Polecam
strona: wstecz [1][2] dalej

net3.pl księga gości w 3 minuty!
...

Darmowe księgi gości gwarantują:

gastrolog Warszawa | kurs astrologii | dermatolog Warszawa |