Księga gości
ilość wpisów w księdze: 35

www.kapselband.pl

kapselband@wp.pl

strona: wstecz [1][2][3][4] dalej
autor: Angelika i Robert
miejscowość: Lubuskie
numer gg:
wpis z 2019-09-12
Serdeczne podziękowania dla wspaniałego zespołu KAPSEL BAND za poprowadzenie naszego wesela oraz oczywiście za granie na naszym weselu. Razem z żoną jesteśmy zachwyceni poziomem organizacji, kulturą członków zespołu oraz umiejętnościami zachęcenia do zabawy i tańca naszych weselnych gości. Autentycznie nie było osoby na naszym weselu która nie pochwaliłaby zespołu. KAPSEL BAND - dzięki Wam poczuliśmy się wraz z gośćmi wyjątkowo komfortowo. Z całego serca dziękujemy za to, że mogliście stworzyć piękną atmosferę na naszym weselu. Z pewnością Was polecimy oraz nie zapomnimy o Was. Dziękujemy!
autor: Gutti
hauptmanns-gartenpflege.com
miejscowość:
numer gg:
wpis z 2019-05-03
Mein Sohn nahm eine Hochzeit, die Musik war sehr nett.
autor: Agnieszka i Mateusz
miejscowość: Poznań
numer gg:
wpis z 2018-07-27
Bardzo dziękujemy za piękne poprowadzenie naszego wesela (30.06.201. Jesteście rewelacyjni. Wszystko na wysokim poziomie - różnorodny repertuar, bardzo fajne zabawy integrujące gości. Wszyscy byli zadowoleni. Będziemy Was bardzo miło wspominać. Polecamy gorąco ten zespół innym. Naprawdę warto!
A&M
autor: Krystyna
miejscowość:
numer gg:
wpis z 2018-05-17
Zespół 5 na 5!
Muzyka idealnie dobrana. Do tańca zarówno dla młodzieży jak i dla trochę starszych. Nie trzeba się o nic martwić, świetnie poprowadzili wesele. Dużo grania mało przerw, goście zachwyceni. Dziękujemy
autor: Weronika
miejscowość:
numer gg:
wpis z 2018-05-16
Serdecznie dziękujemy za oprawę muzyczną naszej uroczystości. Jesteśmy bardzo zadowoleni, goście jeszcze bardziej. Doskonale dobrany repertuar, prowadzenie oczepin i konkursów. Polecam gorąco!
autor: Zofia
miejscowość:
numer gg:
wpis z 2018-05-15
Bardzo dziękujemy za super zabawę pod dyktando Waszych rytmów. Profesjonalne podejście i talent każdego z członków zespołu sprawił , że nasze wesele było wyjątkowe. Łatwy i przyjemny kontakt spowodował , że ten dzień wyglądał tak jak sobie zaplanowaliśmy i wymarzyliśmy .
autor: Patreycja
miejscowość:
numer gg:
wpis z 2018-05-14
Dziękujemy za wspaniałą zabawę dzięki wam wesele było udane konkursy i zabawy mega śmieszne polecamy was waszystkim którzy lubią zabawę w dobrym stylu i humorze dziękujemy jeszcze raz
autor: Dorota
miejscowość:
numer gg:
wpis z 2018-05-11
Dziękujemy zespołowi za wspaniałe wesele. Zespół wspaniały, prawdziwi profesjonaliści. Lider zespołu bardzo kompetentny, pomysłowy, taktowny, a przede wszystkim bardzo sympatyczny. Nie było takiego gościa na sali, który nie uczestniczyłby w prowadzonych przez nich zabawach weselnych.
autor: Agata
miejscowość:
numer gg:
wpis z 2018-05-07
Wspaniale poprowadzili naszą imprezę weselną i poprawiny. Wszyscy goście się świetnie bawili, a Zespół podążał za "potrzebami" i gustami gości. Bardzo otwarci na wszelkie uwagi i zachcianki, zaangażowani i radośni ludzie, z którymi współpraca to czysta przyjemność.
autor: Ewelina
miejscowość: Poznan
numer gg:
wpis z 2018-04-27
Bardzo dobry i profesjonalny zespół godny polecenia z Nimi imprezę będziecie mieli na najwyższym poziomie i w 100% udaną
strona: wstecz [1][2][3][4] dalej

autor
miejscowość
email
Facebook
strona www
twój wpis


 

net3.pl księga gości w 3 minuty!
...

Darmowe księgi gości gwarantują:

gastrolog Warszawa | kurs astrologii | dermatolog Warszawa |