Księga gości - ŚDS Chełmek
ilość wpisów w księdze: 6

www.sds.aanet.pl

naszdom0@poczta.onet.pl

Witamy i zapraszamy do wpisywania się.

autor: Anna M
miejscowość: Chełmek
numer gg:
wpis z 2016-11-22 22:35:43
Witam
Niedawno miała przyjemność być na spotkaniu zaduszkowo-wspomnieniowym. Zaproszony był P.Wiesław Lipiński,opowiadało ludziach, którzy ukochali góry i tam właśnie zgineli m.in Jerzy Kukuczka,Wanda Rutkiewicz.Był to wieczór który został w moim sercu. Pozdrawiam.
autor: Marianna Sitek
miejscowość: Chełmek
numer gg:
wpis z 2016-11-08 21:28:41
Bardzo dziękuję w imieniu własnym i Koleżanek z K. K. S.za możliwość zatrzymania się w tym dniu listopadowym pełnego refleksji i zadumy. Przemijanie dotyka wszystkich ludzi i Tych z pasją, którzy ... widzą więcej, rozumieją głębiej. Piękna opowieść, wspaniały, spokojny przekaz odczuć, dużo ciekawostek z życia Tych, co odeszli przez pana W. Lipińskiego i Jego Kolegi.Jakże ważna jest pamięć, która powoduje,że żyją wciąż w sercach innych ludzi zwłaszcza Przyjaciół. Bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam !!!
autor: Joanna W.
miejscowość: Chełmek
numer gg:
wpis z 2015-11-11 12:18:57
Bardzo dziękuję za zaproszenie na wieczór poetycki z Januszem Koftą. Bardzo mile spędziłam czas, wśród wspaniałych ludzi, słuchając w zadumie recytowane wiersze. Pozdrawiam ciepło
autor: Marianna Sitek
miejscowość: Chełmek
numer gg:
wpis z 2015-11-11 11:03:13
Witam serdecznie i dziękuję w imieniu swoim i Pań z K. Klubu Seniora za zaproszenie na Wieczór z poezją Jonasza Kofty.Recytowane wiersze, cała oprawa muzyczna w tym czasie listopadowym pełnego zadumy i refleksji nad życiem, wywarły niesamowite, niezapomniane wrażenia. Drodzy Przyjaciele, pomogliście się nam zatrzymać na chwilę,odpowiedzieć na pytanie co jest wartością i sensem życia. Dziękuję i pozdrawiam!!!
autor: Anna M.
miejscowość: Chełmek
numer gg:
wpis z 2015-05-02 23:00:55
Witam serdecznie bardzo ładna strona.
Ostatnio miałam przyjemność pojechać ze śds do Gliwic do Teatru Muzycznego na spektakl Zenona Laskowika był to dla mnie wspaniały wieczór. Dziękuje serdecznie.Pozdrawiam
autor: Janusz M.
miejscowość: Chełmek
numer gg:
wpis z 2015-01-11 17:52:07
Witajcie! Wpisujcie się do naszej księgi gości, oceniajcie stronkę, piszcie, jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące ośrodka, jeśli ktoś z waszych bliskich...; znajomych potrzebuje pomocy dajcie nam znać. Pozdrawiamy!


autor
miejscowość
twój wpis


 

net3.pl księga gości w 3 minuty!
...

Darmowe księgi gości gwarantują:

gastrolog Warszawa | kurs astrologii | dermatolog Warszawa |