Księga gości
ilość wpisów w księdze: 6


zbawieni@gazeta.pl


autor
miejscowość
email
strona www
twój wpis


 
autor: daniel
panmojbogmoj.eu
miejscowość: włocławek
wpis z 2012-12-23 22:24:12
Zwracam twoją uwagę na fakt , że Pan Jezus nie jest niemowlęciem! Jest Panem Bogiem Wszechmogącym Królem Izraela, który siedzi na tronie, przed którym ma się zgiąć wszelkie kolano na ziemi, pod ziemią i w niebie. Nie klękaj więc przed bałwankiem w żłobie bo to jest bałwochwalstwo! Zastanów się czy to w czym bierzesz udział tj. w największej bałwochwalczej imprezie ,podoba się Panu Jezusowi! Jeśli ludzie znali Pana Jezusa z ciała to teraz już nie znają i nigdy już nie poznają jako człowieka (2Kor.5,16) Jedynym dniem uświęconym przez Pana Jezusa jest dzień sabatu czyli każda sobota tj. siódmy dzień tygodnia, w którym odpoczął po dziele stwarzania. Każdą sobotę należy uważać za dzień poświęcony Panu Jezusowi gdyż jest Panem sabatu (Łuk.6,5)! Jako przymierze wieczne między Sobą a swoim ludem. Weź pod uwagę, że Królestwo Duchowe Pana Jezusa to nie jest pokarm ani napój abyś jadł i pił (Rzym.14,17)! Pokarm nie zbliża do Boga więc rozważ co mówię a Pan Jezus da ci właściwe zrozumienie wszystkiego. Biorąc na logikę- ty zapewne nie chcesz aby ktokolwiek tarmosił cię za pultynki traktując jak bobaska: ko-ci ko-ci ko-ci słodkie maleństwo!!! Jeśli jesteś np. prezesem firmy to domagasz się odpowiednich tytułów od pracowników np. panie prezesie. Dlatego traktuj Króla królów Pana panów Pana Jezusa Chrystusa z należną powagą i szacunkiem, gdyż nie pozostawi bez kary nikogo kto się spoufala ze swoim Stwórcą! Dowiedz się więcej www.panmojbogmoj.eu lub napisz na daniel42-1979@o2.pl.
autor: Leszek Szwankowski
www.nlmbookcafe.com/blog/leszek
miejscowość: Hamburg
wpis z 2012-03-03 12:33:40
Przeogromna sila milosci Bozej

Mozna godzinami rozmawiac o milosci Bozej,ale bedzie ona osiagalna dla nas dopiero wtedy,jak ja od Boga poczujemy i jak bedziemy mogli praktycznie przekazywac ja innym. Jego milosc do nas bazuje,nie na naszych mozliwosciach,ale na tym kim On jest i na tym ze On nas kocha.
Rz 5:8Bog zas okazuje milosc swa ku nam przez to, ze Chrystus umarl za nas ,gdysmy byli grzesznikami jeszcze.
W Nowym Testamencie sa cztery znaczenia slowa milosc:
AGAPE FILIA STORGE EROS
AGAPE-Bog stworzyl czlowieka jako istote doskonala,ktorej udzialem byla milosc Agape,ale przez grzech Adama ta milosc zniknela.Dlatego wszyscy urodzeni potem,nie sa w stanie o wlasnych silach wykazac sie taka miloscia.
FILIA- jest miloscia pomiedzy prawdziwymi przyjaciolmi i jest ona najblizsza milosci Agape.
STORGE-jest forma milosci,ktora rozwija sie pomiedzy czlonkami rodziny,albo z osobami,z ktorymi najczesciej przebywamy.
EROS-jest miloscia zmyslowa,przez ktora przemawia pieknosc,powab,seksualnosc,wladza,
albo wplyw innej osoby.
Jest tez milosc Eros,ktora jest negatywna,mowiac inaczej,probuje ona poprzez ludzi, te wszystkie rzeczy wykorzystywac dla swoich prywatnych celow.Na swiecie,milosc przewaznie obraca sie pomiedzy STORGE I EROS,nie zachaczajac o FILIE I Agape.Oznacza to ze czlowiek oceniany jest po wygladzie zewnetrznym,tak u kobiet jak i u mezczyzn.Rowniez w zyciu zawodowym, licza sie tylko czynniki,ktore przynosza przedsiebiorcy zyski i profity.Tragedia jest,ze my poprzez nasze zachowanie ,wzmacniamy diabelska milosc Eros,zamiast ja likwidowac,dlatego nasz Swiat potrzebuje milosci Bozej,ktora jest zupelnie inna miloscia.Na-wet my Chrzescijanie stajac sie wierzacymi, mamy duze problemy z pozbyciem sie tej zlej milosci.Musimy pamietac ze ta milosc w przciwienstwie do milosci Agape,doprowadza nas do wariactwa i co przez to idzie do grzechu.Boza milosc (Agape),zostawia nam wolna wole i miejsce do samodzielnego myslenia,nie dyskryminuje,nie patrzy na nasze wady czy zalety.Boza m
autor: K.J.
miejscowość: Jelenia Góra
wpis z 2011-10-01 22:07:56
Zajrzałem i jest dobrze!
Szczęść Boże!
autor: QRaDZAjg
miejscowość: ZNCBeOYLqGXo
wpis z 2011-09-04 08:49:05
Wow! Great tihnikng! JK
autor: Krzysztof maszkowski
miejscowość:
wpis z 2011-01-04 10:23:24
Z wyrazami sympatii.
Po wizycie na blogu - proszę wejść na
www.awpospoliteruszenie01.republika.pl
i coś nam odpowiedzieć.
Z życzeniami pomyślności -
Krzysztof Maszkowski
autor: aldek12
mblog.boo.pl/?id=artykul&nr=16
miejscowość: WWA
wpis z 2010-08-26 10:02:24
Witam. Chciałbym Wam polecić pewien artykuł - [url=http://mblog.boo.pl/?id=artykul&nr=16]drzewo poznania dobra i zła[/url]. Myślę, że może Was zainteresować. Pozdrawiam.

net3.pl księga gości w 3 minuty!
...

Darmowe księgi gości gwarantują:

gastrolog Warszawa | kurs astrologii | dermatolog Warszawa |